Airbnb ile Para Kazan-Airbnb Login...

Airbnb ile Para Kazanmanın En İyi 12 Yolu

Airbnb ile nasıl para kazanılacağını biliyorsanız, mükemmel bir gelir kaynağı bulmak mümkündür. Airbnb ile dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca insan büyük paralar kazanıyor. Büyüyen bu sayıya katılmak mümkündür.
Airbnb'de konuklara yer açmanın tek para kazanmanın tek yolu olduğuna inanabilirsiniz. Airbnb ile para kazanmanın 12 farklı yolu var.

Airbnb ile Para Kazanmak

Airbnb ile para kazanmak
Airbnb ile para kazanmadan önce yapılması gereken birkaç şey var. Bunlar, bölgenizdeki otel odalarının oranlarını bulmak, Airbnb standartlarına ve daha birçok başka temel çalışmaya uygun bir oda, daire veya evi almaktır.

1. Airbnb için Çalışma

Airbnb için çalışmak bu şirketten para kazanmanın en kesin yoludur. Şu anda, Airbnb'nin bordrosunda dünya çapında 3.000'den fazla kişi var.
Airbnb'nin San Francisco, Kaliforniya'da merkez ofisi vardır. Ancak, şirketin dünya çapında geniş kapsamlı operasyonları var. Ve ABD dışındaki birkaç ülkede ofisler.
Airbnb, çeşitli ofislerinde, konumlarında ve varış yerlerinde çalışanların yanı sıra uzaktaki çalışanlar veya telekomünikasyon personeli gerektirir.
Ek olarak, Airbnb, özellikle yoğun seyahat sezonlarında, her yerde geçici personel istihdam eder. Ayrıca öğrenciler için belirli kategorilerde staj programları sunmaktadırlar.
Şirketin çeşitli uzman ve genel alanlarda yeni personele sürekli ihtiyacı vardır. Avukat veya mühendis, seyahat uzmanı, yönetim uzmanı veya stajyer olun Airbnb, eğitim ve becerilerinize uygun bir işe sahiptir.
Ayrıca, Airbnb'nin ortalama maaşları, becerilerinize, yerinize ve atamalarınıza bağlı olarak yıllık 30.000 ile 210.000 $ arasında değişmektedir.

2. Airbnb ile Ev Sahipliği Yapın

Airbnb ile Hosting yapmak çok karlı. Dünya çapında binlerce insan, Airbnb'ye ev sahibi olarak katılarak ayda 10.000 dolardan fazla kazanıyor.
Çeşitli raporlara göre bazıları milyoner oldu .
To Airbnb ile bir konak haline yapmanız gerekenler mobilyalı daire kiraya uzak yerlerden şehrinize gelen misafirleri otele, ev veya oda. Bu misafirler yerli ya da yabancı gezginlerdir.
18 yaş ve üstü ve dünyanın herhangi bir yerinde bulunan herhangi bir kişi Airbnb'de ücretsiz olarak ev sahipliği yapabilir. Airbnb, kayıtlarınızı ev sahibi olarak onayladığında, hesabınıza giriş yapın ve ev sahibi olarak kiralamak istediğiniz oda, daire veya evi listeleyin.
Mülkiyet mükemmel görüntüler yükleyin. Kısa açıklamasını yazın. Ücretsiz Wi-Fi, ücretsiz otopark gibi sunacağınız çeşitli olanaklardan yararlanın.
Ayrıca liste ve tabii ki, konaklama için fiyat şartlar ve listeler.
Eğer ev sahipliği yapıyorsanız, Airbnb çeşitli özellikler sunar . İstediğiniz konuk türlerini kontrol etmenizi sağlar. Yani konukların profilini seçebilirsin.
Airbnb'nin katı bir 'Ayrımcılık Yok' politikası vardır. Bu, diğerlerini yanı sıra konukları dinleri veya uyrukları, ırkları ve cinsiyetleri temelinde ayırt edemeyeceğiniz anlamına gelir. Bu nedenle, ev sahibi olarak kayıt yaptırmadan önce şartlarını, koşullarını ve politikalarını dikkatlice okuduğunuzdan emin olun.
Ayrıca, Airbnb çok şeffaf ve iki yönlü bir inceleme politikasına sahip: misafir ve ev sahibi birbirini inceliyor. Bu, adil bir inceleme almanızı sağlar.
Mülkünüz için para Airbnb tarafından alınır. Misafirin tesisle ilgili herhangi bir şikayeti yoksa parayı sizin ilanınıza uyduğunu tespit edersiniz.
Herhangi bir şikayet ortaya çıkarsa, Airbnb size sorunu hızlı bir şekilde çözme fırsatı sunar.
Ayrıca, konuklara kira olarak ödeyecekleri paranın bir kısmını vererek sizi son dakika iptallerine karşı korurlar.

3. Airbnb Sigortası

Bunlar Airbnb ile para kazanmanın bir yolu değil. Ancak, bu sigortanın hükümleri altında biraz para alabilirsiniz. Ancak, bunlar talihsiz ve istenmeyen durumlar olacaktır.
Mülkünüzün her onaylı rezervasyonu için Airbnb, 1 milyon dolarlık bir maddi hasar koruması olan Ana Bilgisayar Garantisi sunar Bu, mülkünüzün, konuğun neden olabileceği zararlara karşı güvende olduğu anlamına gelir.
Ek olarak, ev sahibiniz, Ev Sahibi Koruma Sigortası kapsamında 1 milyon dolarlık bir kaza sigortası alır . Bu, misafirinizin tesisinizde yaşarken yaşayabileceği yaralanma veya kazaların tedavisi için sigortaya sahip olduğu anlamına gelir.
Genel olarak, bu kapaklar ev sahibi sigortanızı tamamlar. Airbnb sigortaları, bir konuk mülkünüzde kaldığı sürece yürürlükte kalır.

4. Airbnb Arbitrajı

Airbnb Arbitrage, mülk sahibi olmadan Airbnb ile ev sahibi olmanızı ve para kazanmanızı sağlayan bir sistemdir. Böyle bir resmi Airbnb sistemi yok. Yine de, Airbnb ile para kazanmak için çalışan bir girişim başlatmak için iyi bir yoldur.
Genel olarak, arbitraj, bir yatırımcının piyasadaki fiyat farkından para kazandığı bir sistemdir.
Airbnb Arbitraj sistemi ile en üstte bulunan bir yerde mobilyalı bir oda, daire, daire veya ev kiralayabilirsiniz. Ev sahibi veya mülk sahibi ile uzun vadeli bir kira sözleşmesi imzalarsınız.
Sahibinden Airbnb aracılığıyla mülkün kiralanmasına izin vermek için açık izinler alın. Sıcak bir varış noktasında böyle bir özelliğe sahip olduğunuzda, daha yüksek bir fiyata Airbnb'de barındırmak için kullanın.
Genellikle, sistem Airbnb müşterileri arasında talep edilen varış yerleri için iyi çalışır. Bu nedenle, en sıcak varış noktalarını bulmak ve kısa listeye almak için biraz araştırma yapmanız gerekecek.
Ancak, Airbnb Arbitrajı'na büyük hatalar var. Konaklama kiralarken peşin para koymanız gerekecek. Ayrıca, mal sahibinden daha iyi fiyat almak için anlaşmanın uzun vadeli olması gerekiyor.
Ve çoğu destinasyon yıl boyunca talepte değil. Yoğun olmayan sezonda müşterileri zorlaştırırken, kiracı olarak para kaybedersiniz.
Yoğun sezonda gerçekten çok büyük para kazanmanız gerekir. Bu, yoğun sezonda ateşli veya misafirsiz olma nedeniyle oluşabilecek kayıpları karşılayacaktır.

5. Konuklara Ekstralar Sunun

Bir kez ev sahibi olduğunuzda, Airbnb ile para kazanmanın daha fazla yolu vardır Kahvaltı ve diğer öğünler, seyahat hizmetleri, Sanal Yardım, rehberli turlar ve gezi, havaalanına ev transferleri, etkinliklere biletler, döviz bozdurma hizmetleri ve bir partiye veya kutlamaya ev sahipliği yapma gibi diğer olanakların yanı sıra diğerlerini de dahil et.
Bu ekstra hizmetleri sunmak istiyorsanız, Airbnb postanızda açıkça belirtin. Bu, misafirlerin varıştan önce hizmet rezervasyonu yaptırmalarına yardımcı olur.
Bazı ev sahipleri temizlik için misafirlerden ücret almaktadır. Ancak, bu büyük bir gerileme olabilir. Konuk, birkaç nedenden ötürü bir oteldeki konaklamanızı seçer. Ve oteller oda temizliği için sizden ücret almaz.

6. Bir Deneyime Ev Sahipliği Yapın

Bu Airbnb servislerine en son eklenen üründür. Bir deneyime ev sahipliği yapabilirsiniz . Basitçe söylemek gerekirse, bir ziyaretçiyi evde ağırlamak ve onlara düzenli seyahat şirketlerinde bulunmayan benzersiz bir deneyim sunmak anlamına gelir.
Bir sağlıklı yaşam ve fitness deneyimi sunabilir veya yerel mutfağınıza yemek pişirmeyi öğretebilirsiniz. Birisine resim yapmayı veya çizmeyi veya enfes şaraplar ve diğer içecekler oluşturmalarını gösterin. Veya onları düşkün olduğunuz bir maceraya atın.
Bir deneyim yaşamak hem misafir hem de ev sahibi olarak çok keyifli. Airbnb deneyimleri daha maliyetlidir. Nadir bir deneyim sunduğunuz için, daha iyi bir fiyat teklif etmek mümkündür. Konukların bölge gibi bir yer yaşamasını sağlar.

7. Airbnb Tavsiye Programı

Airbnb, farkında değilseniz, fantastik bir tavsiye programına sahiptir .
Sadece akrabalarını ve arkadaşlarını Airbnb'ye ev sahibi olarak katılmaya davet ederek yılda 5.000 $ 'a kadar kazanabilirsiniz. Davet akraba, arkadaş ve sosyal kontaklar Airbnb katılmak. Onlara benzersiz referans kodunuzu e-posta, Facebook veya Twitter ile göndermeniz gerekir. Ayrıca, bu tavsiye kodu ile Airbnb kredisi göndermeniz gerekir.
Bir akrabanız, arkadaşınız veya arkadaşınız Airbnb ile seyahat ettiğinde, Airbnb kredinizin yüzde 50'sini geri alırsınız. Ve birisini ağırladıklarında çok daha fazla kredi. Airbnb tavsiye programı çok cömertçe.
Hakemleriniz ev sahipliğinde veya seyahat ederken çok sayıda Airbnb kredisi kazanabilirsiniz. Airbnb kredisi tatiliniz için ücretsiz konaklamalar sağlar. Veya seyahat eden bir akraba için kullanılabilir.

8. Airbnb Ortaklık Programı

Airbnb ile para kazanmak için iki farklı ortaklık programı vardır . Biri Misafir Ortaklık Programı. Diğer Ana Ortaklık Programı.
  • Misafir Ortaklık Programı: Blogunuz veya web siteniz varsa, Misafir Ortaklık olarak kaydolun. Birisi, bağlı kuruluş bağlantınızı kullanarak Airbnb aracılığıyla konaklama veya deneyim rezervasyonu yapanlar için yakışıklı komisyonlar alırsınız.
  • Ev Sahibi Ortaklık Programı: Deneyimlerinizi Airbnb ev sahibi olarak vurgulamak ve diğerlerini kaydolmaya teşvik etmek zorundasınız. Airbnb'ye ev sahipliği yapmak için birileri linkini kullandığında ödeme yapılır.
Bu Airbnb ortaklık programlarının her ikisi de çok popüler. Hemen bir tanesine katılabilir ve Airbnb ile para kazanabilirsiniz.

9. Airbnb Etkinlikleri

Airbnb Events iki şekilde çalışır: etkinlik organizatörü ve Airbnb ev sahipleri için.
Bir etkinliğe ev sahipliği yaparken, kesinlikle en yüksek katılımı çekmeye bakarsınız. Airbnb'ye kaydolun ve etkinliğinizle ilgili birkaç ayrıntı girin. Airbnb, özellikle sizin için özel bir etkinlik sayfası ve widget oluşturacak .
Ev sahibi olarak Airbnb Events'i de kullanabilirsiniz. Şehrinizde büyük bir etkinlik düzenleniyorsa, etkinlik düzenleyicileri ve ziyaretçiler için konaklama yerinizi belirtin.
Etkinlik gerçekten büyükse ve şehrinizdeki oteller odalar için acele ve taleple baş edemezse fiyatı artırabilirsiniz.

10. Tren Airbnb Sunucuları

Eğitim, Airbnb ile para kazanmak için mükemmel bir yoldur. Çoğu kişi Airbnb'ye nasıl ev sahipliği yapacaklarının farkında değil. Airbnb'de barındırma yalnızca odanıza misafirler için teklif değildir.
Göz önünde bulundurmanız gereken birkaç faktör var. Bunlardan bir tanesi otel oda fiyatları, diğeri ise konaklamanız için en yüksek fiyatı nasıl alacağınızdır. Ve birkaç tane daha var.
Airbnb ile ev sahipliği yapan insanları eğiten kurslar için fiyatlar 50 $ 'dan başlıyor. Anlaşılır olarak, kurs ücretleri içeriğine ve süresine, bulunduğunuz yere ve elbette sağlayıcıya bağlı olacaktır.
Udemy.com, Airbnb'de barındırmayı öğrenmek için birkaç kurs listeler . Diğerleri bireysel eğitmenler tarafından kendi web sitelerinde sunulmaktadır.
Zaten kayıtlı bir sunucuysanız ve Airbnb ile daha fazla para kazanmak istiyorsanız, kendi deneyiminizle bir kurs oluşturun.
Online sat . Dünya çapında milyonlarca insan daha fazla para kazanmak için bir taraftar aradığı için bu tür kurslara büyük talep var .

11. Airbnb Açık Ana Sayfa

Airbnb Açık Evler yeni bir ektir. Airbnb Open Homes ile çok fazla para kazanamazsınız. Ancak, avantaj, Airbnb Open Home ile ev sahipliği yapmak için lüks odalar sunmanıza gerek olmamasıdır.
Açık Evler , Airbnb'nin bir yardım girişimidir. İyileşen hastaları, mültecileri, şehrinize yeni gelenleri, yeni göçmenleri ve bütçesini düşük ya da parası olmayan başkalarını ağırlayabilmenizi sağlar.
Airbnb, Open Home'u sunmak için birkaç yardım kuruluşuyla birlikte çalışıyor. Bu sistem altında, bir yardım kuruluşu size konuk gönderir. Yardımdan ayrılmayı tercih etmediğiniz sürece yardım konaklama için biraz para ödüyor.

12. Airbnb Hisse Senetleri

Airbnb henüz halka açık bir şirket değildir. Bununla birlikte, ABD'deki ve başka yerlerdeki milyonlarca yatırımcı Airbnb'yi İlk Halka Arz (IPO) lansmanını bekliyor. Mali analistler, Airbnb'nin büyük olasılıkla 1 Nisan 2019’dan sonra bir halka arz başlamasını bekliyor .
Artık Airbnb'ye doğrudan yatırım yapamamanıza rağmen, IPO'ları para kazanmak için bir fırsat sağlayacaktır. Ancak, halka arz için birkaç ay beklemeniz gerekecek. Airbnb'nin haberi her zaman bekleniyor.

You Might Also Like

0 yorum