iste obs-UBOM İLE YATARAK İNTERNETTEN PARA KAZAN 2019


Ubom Nedir?


Ubom, izleyicilerin evde para kazanmasını sağlayan ve Çokuluslu şirketlerin markalarını ve ürünlerini dünya çapında tanıtmasına yardımcı olacak bir köprüdür.
Peki neden Ubom insanlara para ödüyor? Ubom'un sana ödediği para nerede ?


Ubom Global, Ubom Yatırım Fonu, dostça reklam, topluluk reklamcılığı gibi şirket tarafından geliştirilen projelerle tüketicilerin çıkarlarını ve işletmelerin çıkarlarını düzenlemek amacıyla çalışmaktadır.

Ayrıca, yatırım danışmanlığı ve finansal yatırım, aracılık, acente ve ürün dağıtımı alanlarında da faaliyet göstermektedir.

“Zenith, 2019’da küresel reklam harcamalarıyla ilgili tahminlerde bulundu,% 4’ten (12/2018’de başlatıldı) 623 milyar dolara eşdeğer% 4.7’lik yeni bir tahmin. Ek olarak, Zenith ayrıca 2020 için% 4,2'den% 4,6'ya ve 2021'de% 4,1'den% 4,6'ya bir büyüme öngörüsü ekledi. Bu, Zenith’in 2018’deki büyüme oranını yakaladıktan sonra, reklam harcamalarının küresel ekonominin büyümesiyle orantılı olmasını beklediğini gösteriyor ”
Her yıl, markanın tanıtımını yapmak, pazara hükmetmek ve ürün satmak için her şirket, reklamlara büyük miktarda para harcamak zorundadır. Ubom reklam ağındaki reklamı gördüğünüzde, Ubom size bir komisyon ödeyecektir.
Öncelikle, bir Ubom çevrimiçi hesabı için hesabınızı kaydedin:


Bir hesap için kaydolun ve >para kazanmak için reklamları izlemeye başlayabilirsiniz, ancak bilirsiniz, kendi reklamlarınızı görürseniz çok az para kazanacaksınız. Bu yüzden size ayda 18.000 dolar nasıl kazanılacağını göstereceğim, bu da her ay büyük bir pasif gelir elde etmenize yardımcı olacaktır

Bölüm 1: Sistem ve kar
Son derece pasif aylık geliri son derece basit bir şekilde elde etmek için yapmanız gereken 5 seviyeyi paylaşacağım. Lütfen bir hesap açmaları ve reklam izlemeleri için kişileri tanıtın
Seviye 1: 10 kişi
Seviye 2: 100 kişi
Seviye 3: 1000 kişi
Seviye 4: 10000 kişi
Seviye 5: 100.000 kişi


O zaman faydalanırsınız:

- Seviye 1'e inşa ederseniz, 1.8 / ay kazanırsınız.
- Seviye 2'ye yükselirseniz, ayda 18 $ kazanırsınız.
- Seviye 3'e yükselirseniz, ayda 180 $ kazanırsınız.
- Seviye 4'e yükselirseniz, ayda 1800 dolar kazanırsınız.
- Seviye 5'e inşa edersen, ayda 18.000 dolar alırsın.


Not: Para kazanmak için reklamları görüntüleyen ilk 10 kişiyi
tanıttığınızda, para kazanmak için reklamları izlemeyi izleyen bu 100 kişiyi
yönlendirin. Böylece sisteminiz 110 kişi olacak ve 2. seviyede olacak.
otomatik olarak cebinize akacak. Gerçekten sevdiğim bir söz var: “Uyurken bile
Sisteminiz güçlendiğinde, o zaman bu saatte uyuyacaksınız, para her gün
çalışmak zorunda kalırsınız.”
para kazanmanın bir yolunu bulamazsanız, belki de tüm hayatınız boyunca

Bölüm 2: Nasıl etkili bir şekilde ücretsiz para kazanılır?

 Lütfen hesabınıza kaydolmak için birçok kişiyi tanıtın, para kazanmanın ana yolu budur. Ne kadar çok insan tanıştırırsanız, geliriniz o kadar yüksek olacaktır.
 Lütfen ref ile bağlantınızla sunulan makaleyi çevrimiçi forumlarda, öğrenci forumlarında, sosyal ağlarda paylaşın… İstenmeden hesabınıza ait büyük bir reklam görüntüleme sistemi sistemi oluşturacaksınız. Böylece, sistem daha büyük ve daha büyük , daha fazla para kazanırsınız.Lütfen destek hesabınızı aşağıdaki linke kaydedin: https://ubom.com/r/htstube2

You Might Also Like

0 yorum