Dünya Açık Ağı (WON)
 101 $ kazan

DÜNYA AÇIK AĞ

Dünya Açık Ağı (WON), tüm dünyaya pozitif öncelikli pekiştirerek çeşitliliği, inovasyonu ve çevresindeki gelişimeyi hedefliyor ve hedefleyen dijital bloklardaki bir platformdur.

WON ile dünya, onlarla doğru şeyleri inanıyorum, inşallah sosyo-ekonomik bir şifreleme para birimi topluluğuna ulaşmaya hazırlanıyor.

Dünya Açık Ağı (WON), tüm dünyaya pozitif değerleri pekiştirerek çeşitliliği, yeniliği ve sürdürülebilir büyümeyi teşvik etmeyi amaçlayan dijital blok zinciri tabanlı bir platformdur.

WON ile  dünya, insanları doğru şeyleri yapmaya teşvik edecek sosyo-ekonomik bir şifreleme para birimi topluluğuna ulaşmaya hazırlanıyor.
Tespit Edilen Sorunlar
Kitle Kabulü Eksikliği
UX ve UI'nın BTC  ve  ETH ile olan karmaşıklığı,   özellikle sıradan insanlar için kullanımını zorlaştırmaktadır. Yavaş işlem hızıyla DApp satın almaya veya kullanmaya çalışırken, kullanıcılar kendilerini çok sinirli hissediyorlar.
Teknolojinin hype ve spekülasyon ile kendi kendini pekiştirmesi var. Bu, saçak kullanıcılara ve erken benimseyenlere odaklanmak için olası avantajları geçersiz kılar.
Yanlış Değerler
Şu anda, madenciler yılda 47 terawatt-saatten fazla olan birinci önceliğe sahipler. Tüm madenciliğin yarısından fazlası, yıllık yaklaşık 44 milyon ton karbondioksit tahmini olan kömür santraliyle çalışan Çin ile yapılmaktadır. Bu sadece BTC ve ETH için yapılır.
Çalınması
Kimliğin gizlenmesi ve diğer hususların yanı sıra KYC / AML düzenlemelerine uyulmaması nedeniyle küresel olarak kripto para biriminde 1.2B $ 'dan fazla harcandığı tahmin edilmektedir  Bu nedenle, daha zordur, ama gerçek bir insanı suçlarla takip etmek imkansız değildir.
Tüketici Korumasından Kaçınma
CoinMarketCAP tarafından yayınlanan bir rapor, 1300'den fazla işlem gören dijital para biriminin dolaşımda olduğunu gösteriyor. SAFT akıllı sözleşmesi ile çerçevelenmiş ICO'lar  gelecekteki promosyonlar için kullanılabilecek veya kullanılamayan jetonlar satar. Bu sorunlara neden olur.
Endüstri genellikle son kullanıcıları korumanın ve müşteri korumasını aşmanın yolunu açmıyor gibi görünüyor. Bunun nedeni, devlet kurumları tarafından kayıtsız menkul kıymetlerin alınıp satılmakta olduğu ve dolayısıyla gelişmiş yatırımcıların avantajlarından yararlanmaları olarak görülmesidir.
WON Tarafından Sunulan Çözümler
Kabulü Kolay
Platform kullanıcı merkezli bir ürün ortaya koydu. Sezgisel ve kullanımı kolay bir ön uç UX oluşturmaya odaklanır. Bu sıradan insanları hedef alıyor. Platformun INC'si, KYC / AML gerekliliğini geçtikten sonra kullanıcılara geniş bir W parası  dağıtır .
Kullanıcılar İçin Hızlı ve Güvenli
Platform, WOB'ı açık kaynaklı ve ücretsiz, milyonlarca TPS kapasitesine ve WOB kanal kodu ile yazılmış zorunlu hızlı KYC / AML'ye dönüştürecek. KYC / AML, bilgisayar korsanlarını uzak tutan güvenlik özellikleri ile tasarlanmıştır. Kullanıcılar şifreli para birimlerini yalnızca bir KYC ile herhangi bir uygulamada kullanabilirler. Bu şimdi sadece birKYC oturumuyla mümkün  .
Geliştiriciler İçin Hızlı ve Kolay
Platformda W sikke ile teşvik geliştiriciler vardıryüksek kaliteli uygulamalar geliştirmek ve yeni kullanıcılar getirmek. WON ve WOB ile geliştiriciler, artık kullanımı kolay finansal sınıf güvenli platform API sağlayan hızlı, ölçeklenebilir çok bloklu açık kaynaklı yazılım olan WOP'a tıklayarak şifreli para birimi emtia ve topluluklarını başlatabilirler.
İnsanları Doğru Şeyleri Yapmaya Teşvik Ediyor
Platformun misyonu sürdürülebilir büyüme sağlamaktır. Bu nedenle, değeri sıradan tüketicilerin ve büyük geliştiricilerin elinde tutar. Bu, insanları toplumdaki doğru şeyleri yapmaya teşvik eder
WON Ürünleri Hakkında
WON Open Blockchain: saniyede milyonlarca işlemi ve DApp'i destekliyor   . Platform çoğunlukla WOB tarafından desteklenmektedir. Ayrıca, KYC / AML, Dinamik sharsing ve Bizans Arıza Toleranslı Kanıtlama kanıtı özelliklerini de içermektedir.

WON Platformu: Platform, dönüştürücü ve mobil cüzdan gibi özelliklere sahip olacak. Nasıl çalışacakları hakkında daha fazla bilgi platformda

You Might Also Like

0 yorum